Lawenda - komplet biżuterii

Nowy produkt

150,00 zł brutto

Oryginalny, przepiękny komplet biżuterii z motywem LAWENDY w odcieniach  srebra, zieleni i oczywiście lawendy. W jego skład wchodzi duża bransoletka, zawieszka oraz kolczyki wkrętki.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Poleć

Biżuteria "lawenda" została wykonana w całości ręcznie, według autorskiego projektu, z wysokiej jakości glinki polimerowej. Jest to materiał trwały, odporny na uszkodzenia. Jego niewątpliwą zaletą jest lekkość i wygoda w noszeniu.

Małe kolczyki wkrętki o wymiarach 1x1,5 cm umieszczone są na antyalergicznych biglach ze stali chirurgicznej, bez dodatku niklu.

Zawieszka ma wymiar: 3,5 x 5,5 cm, umieszczona została na sznurku jubilerskim o długości 55 cm.

Wymiary bransoletki: obwód wewnętrzny 19,5 cm, średnica 6 cm.

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAMÓWIENIA BRANSOLETKI W INNYM ROZMIARZE - w tym celu proszę skontaktować się ze mną telefonicznie lub mailowo: [email protected]

Jak łatwo sprawdzić czy bransoletka będzie pasować?

Z paska grubszego papieru lub miarki krawieckiej robimy coś na kształt bransoletki i wsuwamy przez dłoń - powinna przejść dość ciasno przez dłoń i z niej nie spadać. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu - służę pomocą :)

Biżuteria została wykonana ręcznie z profesjonalnej glinki polimerowej. Jest to materiał trwały, lekki i odporny na uszkodzenia, który może służyć długie lata.

30 innych produktów w tej samej kategorii: