Magic Forest 

Magic Forest

Kolekcja Magic Forest to unikatowa kolekcja autorska inspirowana naturą, lasem i przepiękną Matką Ziemią.

na stronę
 • 65,00 zł

  Wyjątkowy, ręcznie robiony wisior "ćma leśna" z kolekcji "Magic Forest" w odcieniach zieleni i ciemnego brązu.Został wykonany z profesjonalnej glinki polimerowej bez użycia jakichkolwiek form.W centrum wisiora znajduje się pięknie mieniący odcieniami zieleni kryształowy kaboszon.Wisiorek umieszczony jest na sznurku jubilerskim w odcieniu ciemnego brązu o...

  W magazynie
 • 70,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  70,00 zł

  Doreen to wyjątkowe kolczyki w odcieniach metalicznej zieleni i błękitu, z przepięknie mieniącymi się kryształami.W zależności od kąta padania światła kryształy mienią się odcieniami błękitu, zieleni, złota i fioletu.

  Oczekiwanie na dostawę
 • 45,00 zł

  Pierścionek Doreen w odcieniach metalicznej zieleni i błękitu z pięknym kryształem, który w zależności od kąta padania światła kryształy mieni się metalicznym błękitem, zielenią, złotem i fioletem. Pierścionek o wielkości 4,6x2,4 cm, umieszczony został na metalowej, regulowanej bazie.

  W magazynie
 • 170,00 zł

  Doreen to duży i bardzo wyjątkowy komplet biżuterii w odcieniach metalicznej zieleni i błękitu, z przepięknie mieniącymi się kryształami. Został wykonany w całości ręcznie a w jego skład wchodzą wiszące kolczyki, naszyjnik oraz duży pierścionek. W zależności od kąta padania światła kryształy mienią się odcieniami błękitu, zieleni, złota i fioletu.

  W magazynie
 • 55,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  55,00 zł

  Naszyjnik Doreen w odcieniach metalicznej zieleni i błękitu, z przepięknie mieniącymi się kryształami. Został wykonany w całości ręcznie, w zależności od kąta padania światła kryształy mienią się odcieniami błękitu, zieleni, złota i fioletu.

  Oczekiwanie na dostawę
 • 65,00 zł

  Przepiękne i niezwykle oryginalne kolczyki "magic forest" z motywem drzewa i kryształkiem w kolorze fuksji. Łączą ze sobą nutkę elegancji ze stylem boho, dzięki czemu będą pasować do wielu stylizacji.Dwustronne, po drugiej stronie znajduje się motyw drzewa, bez kryształku.Długość całkowita: 5 cm.

  W magazynie
 • 120,00 zł

  Wyjątkowa i niezwykle oryginalna biżuteria dla miłośników lasu, natury i jesieni. Komplet biżuterii z kolekcji "Magic Forest" z motywem leśnym, uroczymi grzybkami i pięknie mieniącymi się kamieniami z żywicy.Biżuteria została wykonana ręcznie z profesjonalnej glinki polimerowej. Jest to materiał bardzo trwały, odporny na uszkodzenia lekki.

  W magazynie
 • 40,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  40,00 zł

  Przepiękny i przyciągający uwagę pierścionek Magic Forest, w odcieniach srebra, lawendy i fioletu z motywem leśnym i pięknie mieniącym się kryształkiem.Wymiary ozdobnego elementu 3,9x2,1 cm.Pierścionek umieszczony jest na regulowanej bazie. Do kompletu polecam bransoletkę i wisiorek w osobnej sprzedaży :)

  Oczekiwanie na dostawę
 • 65,00 zł

  Wisiorek z motywem leśnym, muchomorami i pięknie błyszczącym się kamieniem w odcieniu czerwieni. Bez wątpienia oryginalny i przyciągający uwagę. Wisiorek wykonany został w całości ręcznie z profesjonalnej glinki polimerowej. Jest to materiał lekki, bardzo trwały i odporny na uszkodzenia. Średnica wisiorka 4,5 cm, umieszczony jest na sznurku o regulowanej...

  W magazynie
 • 60,00 zł

  Wyjątkowa bransoletka w odcieniach srebra, fioletu i lawendy, z motywem leśnym i pięknie mieniącym się kryształem. Bransoletka umieszczona jest na regulowanym sznurku jubilerskim. wymiary ozdobnego elementu to 5x3 cm. Wykonany został w całości ręcznie z profesjonalnej glinki polimerowej. Jest to materiał lekki, bardzo trwały i odporny na uszkodzenia.

  W magazynie
 • 45,00 zł

  Oryginalna i przyciągająca uwagę bransoletka z motywem drzewa, w odcieniach brązu i pieknie mieniącym się zielonym kryształem. Bransoletka umieszczona jest na regulowanym sznurku jubilerskim. Średnica ozdobnego elementu to 3 cm. Wykonany został w całości ręcznie z profesjonalnej glinki polimerowej. Jest to materiał lekki, bardzo trwały i odporny na...

  W magazynie
 • 65,00 zł

  Przepiękne i niezwykle oryginalne kolczyki "magic forest" z motywem drzewa i kryształkiem w kolorze zieleni. Łączą ze sobą nutkę elegancji ze stylem boho, dzięki czemu będą pasować do wielu stylizacji.Dwustronne, po drugiej stronie znajduje się motyw drzewa, bez kryształku.Średnica ozdobnego elementu: 3,5 cm.Długość całkowita kolczyków 5,5 cm.

  W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 32 elementów