Skarabeusz - duży komplet biżuterii

Nowy produkt

199,00 zł brutto

Oryginalny, ręcznie robiony komplet biżuterii SKARABEUSZ, inspirowany biżuterią Starożytnego Egiptu, w skład którego wchodzi bransoleta, wisiorek oraz długie kolczyki.

W Starożytnym Egipcie skarabeusz uznawany był za zwierzę święte. Biżuteria ze skarabeuszem pełniła funkcję amuletu, był on bowiem symbolem ponownego odrodzenia.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Poleć

Komplet biżuterii SKARABEUSZ, w skład którego wchodzi bransoleta, wisiorek oraz długie kolczyki. Biżuteria została wykonana ręcznie z wysokiej jakości glinki polimerowej.

Dane szczegółowe:

Zawieszka o średnicy 5 cm została umieszczona na czarnym sznurku jubilerskim o regulowanej długości - wystarczy przesunąć sznurki na odpowiednią dla siebie długość.

Średnica kolczyków to 3,7 cm, umieszczone są na zamykanych biglach angielskich ze stali chirurgicznej.

Bransoletka jest wsuwana przez dłoń i nie posiada zapięcia. Jej obwód wewnętrzny wynosi 19,5 cm.

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAMÓWIENIA BRANSOLETKI W INNYM ROZMIARZE - w tym celu proszę skontaktować się ze mną  mailowo: [email protected]

Jak łatwo sprawdzić czy bransoletka będzie pasować?

Z paska grubszego papieru lub miarki krawieckiej robimy coś na kształt bransoletki i wsuwamy przez dłoń - rozmiar idealny to ten, w którym nasza robocza bransoletka przechodzi dość ciasno przez dłoń i z niej nie spada.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu - służę pomocą :)

30 innych produktów w tej samej kategorii: