Biżuteria z żywicy. Nowość w naszej pracowni

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z najnowszą ofertą mojej pracowni jaką jest unikatowa biżuteria z żywicy.

Jest to niezwykle czasochłonna i wbrew pozorom niełatwa technika, która daje jednak nieograniczone możliwości. Mam nadzieję, że będziecie się mogli o tym przekonać  :)

Moją największą inspiracją w tworzeniu zawsze była natura w całej swojej okazałości. Kwiaty z polskich łąk, rośliny zebrane podczas spaceru po lesie uwiecznione w przezroczystej tafli. Wszystko to sprawia, że każda sztuka jest wyjątkowa w swoim rodzaju i niepowtarzalna. Biżuteria z zatopionymi roślinami i kwiatami będzie stanowić więc wspaniały dodatek dla wszystkich miłośniczek przyrody. W ofercie znajdziecie wisiorki z suszonymi kwiatami, przyciągające uwagę kolczyki i bransoletki.

wisiorek z żywicy z suszonymi kwiatamiwisiorek z roślinami z żywicywisiorek z żywicy z kwiatami'

Gwiaździste niebo w sierpniową ciepłą noc, bezkresy kosmosu znajdziecie w moich wisiorkach z żywicy gdzie za pomocą różnobarwnych brokatów, barwników i innych dodatków stworzyłam niepowtarzalne i trójwymiarowe wzory.

wisiorek z żywicy kosmosBiżuteria z żywicy niesie za sobą swoją unikatową historię, dzięki której nabiera wyjątkowego charakteru. Mam nadzieję, że zakochacie się w niej tak jak ja :)

Oferta biżuterii z żywicy na pewno będzie się systematycznie rozrastać dlatego już dziś zapraszam Was serdecznie do zaglądania tu od czasu do czasu i oczywiście do zakupów.

Każda pojedyncza sztuka biżuterii wytwarzana jest przeze mnie całkowicie ręcznie, z dbałością o detale.

Serdecznie zapraszam!

1Kometarze

    • Avatar
      lut 22, 2024

      -- comments off -->

Dopisz odpowiedź

* Imię
* E-mail (Nie udostępniane)
   Strona www (Nie udostępniane)http://)
* Komentarz
Wpisz kod