Jesienna biżuteria - nowości - wznowienie kolekcji Magic Forest

Witam Was serdecznie na moim blogu po jakże długiej przerwie :)

Dziś ruszam z cudownymi nowościami, jednak w ramach istniejącej już 2 lata kolekcji "Magic Forest". Przyznam się Wam, że jest to moja ulubiona kolekcja, do której zawsze wracam z ogromną chęcią i radością :)

Jesienna biżuteria

Biżuteria z kolekcji Magic Forest inspirowana jest przede wszystkim naturą, lasami z ich fauną i florą, naszą ukochaną Matką Ziemią. Z racji tego, że nowości z reguły ukazują się późnym latem lub jesienią,  bardzo często wplatam w nią motywy jesienne,  np. liście i  grzyby.
Kolekcja ta jest wyjątkowa i niepowtarzalna - z całą pewnością nie znajdziecie jej nigdzie indziej. Wszystkie pomysły są mojego autorstwa, ręcznie wykonane w mojej pracowni.

Unikatowa biżuteria

Dużą część biżuterii stanowią unikaty - egzemplarze wykonane tylko w 1 egzemplarzu, np. za sprawą kamieni w nich zawartych, czy też trudności wykonania - skomplikowane projekty, trudno potem odwzorować kropka w kropkę :)

"Gwiazdą" obecnej kolekcji jest właśnie jeden z takich unikatów, który raczej będzie niemożliwy do powtórzenia. Proces jego tworzenia był dość skomplikowany... generalnie troszkę się napracowałam nad uzyskaniem ostatecznego efektu :)

Mam jednak ogromną nadzieję, że powyższa praca Wam się spodoba i wkrótce będą mogły powstawać podobne egzemplarze :)

Wisiorek został wyrzeźbiony z glinek polimerowych w różnych kolorach, następnie malowany specjalnymi farbami i lakierowany. Ozdobiony pięknie mieniącym się kryształkiem w brzoskwiniowym kolorze.  Jest dość spory - jego wielkość to 7,5x4,5 cm.

Wisiorki z kamieniami

Kolejne projekty są już bardziej minimalistyczne i stonowane w kolorach, z wykorzystaniem pięknych kamieni lub żywicy.

Biżuteria z motywem drzew

Drzewa w biżuterii to mój ukochany motyw. Mam ogromny szacunek do drzew, a lasy są miejscem, w którym przebywam najchętniej i kiedy tylko mogę wykorzystuję czas na spacery po okolicznych lasach. Są dla mnie ogromną inspiracją i nie mogę pogodzić się z tym co dzieje się w naszym kraju jeśli chodzi o ich wycinkę.

Leśna biżuteria to mój manifest o zwrócenie uwagi na ten problem a także wyrażenie ogromnej miłości i szacunku do Matki Ziemi, Drzew i całej Natury. Marzę o świecie, w którym będziemy żyć w zgodzie z naturą, z pełnym poszanowaniem przyrody i jej praw.

Kolekcja Magic Forest pokazuje mój zachwyt przyrodą ale mam nadzieję, że dzięki temu wpisowi zwróci również uwagę na ogromną potrzebę jej chronienia.

I tak jakoś wyszło, że dzisiejszy wpis jest bardzo osobisty, mimo, że rzadko dzielę się publicznie moimi poglądami.

Cieszę się jednak ogromnie, że mogłam się tym z Wami podzielić.

108Kometarze

  • Avatar
   mr seo 12
   paź 1, 2022

   This post is very simple to read and appreciate without leaving any details out. Great work! Hulu Free Trial

   • Avatar
    gru 31, 2022

TELEWIZJA CYFROWA CANAL+

Satelitarne anteny Canal+ umożliwiają dostęp do kilkudziesięciu kanałów telewizyjnych w cyfrowej jakości obrau

TELEWIZJA CYFROWA CANAL+

Satelitarne anteny umożliwiają dostęp do kilkudziesięciu kanałów telewiyjnych w cyfrowej jakości obrazu, profesjonalny montaż zestawów telewizjzi cyfrowej dostępny jest u lokalnego autoryzowanego instalatora działającego na terenie Warszawy oraz województwa mazowieckiego. Każdy klient canal+ może liczyć na obsługę techniczną w trakcie trwania całej umowy, istnieje możliwość dokupienia dodatkowych pakietów programowych w salonie operatora lub bezpośrednio przez infolinię abonencką.

Dopisz odpowiedź

* Imię
* E-mail (Nie udostępniane)
   Strona www (Nie udostępniane)http://)
* Komentarz
Wpisz kod