Kwietniowa karta kalendarza Royal Stone

Dziś 1 kwietnia ale to na szczęśćie nie prima aprilis :) Moja zwycięska praca "wiszące ogrody" znalazła się na kwietniowej karcie biżuteryjnego kalendarza Royal Stone. Jeśli chodzi o moją twórczość było to na mojej liście marzeń - znaleźć się wśród czołówki twórców biżuterii rękodzielniczej w Polce a to dowód na to, że marzenia się spełniają :)Inspiracją do wykonania tej pracy było zdjęcie konkursowe i oczywiście tematyka konkursu "wiszące ogrody".
Ponieważ ogólnym tematem konkursowym kalendarza była architektura, chciałam połączyć w tej pracy elementy nowoczesnego budownictwa z roślinnością, wiszącymi ogrodami właśnie :) .
Stworzyłam więc w tym celu poszczególne elementy przypominające metal i beton, zaś wspaniałym uzupełnieniem okazały się roślinne "wstawki".

Cała praca została wykonana ręcznie z profesjonalnej glinki polimerowej - jak większość moich prac, które prezentuję na tej stronie.
Wisior jest duży, jednak lekki i wygodny w noszeniu. Sznurek jest regulowanej długości, dzięki czemu wisiorek można dostosować do swojej sylwetki czy upodobań. Na pewno jest to dodatek, który przyciągnie uwagę :)

Wymiary w najszerszych miejscach to 9,5 x 5,2 cm.


Wisiorek nie jest wystawiony na sprzedaż i póki co leży sobie u mnie "na pamiątkę"...) bo nie wiem czy wiecie ale ja praktycznie nie chodzę w biżuterii.. taki ze mnie szewc, który bez butów chodzi :) rozważę jednak jego sprzedaż jeśli zdarzy się potencjalny kupiec.

47Kometarze

  • Avatar
   mr seo 12
   paź 18, 2022

   It is extremely nice to see the greatest details presented in an easy and understanding manner. Cloudflare Review

   • Avatar
    gru 31, 2022

TELEWIZJA CYFROWA CANAL+

Satelitarne anteny Canal+ umożliwiają dostęp do kilkudziesięciu kanałów telewizyjnych w cyfrowej jakości obrau

TELEWIZJA CYFROWA CANAL+

Satelitarne anteny umożliwiają dostęp do kilkudziesięciu kanałów telewiyjnych w cyfrowej jakości obrazu, profesjonalny montaż zestawów telewizjzi cyfrowej dostępny jest u lokalnego autoryzowanego instalatora działającego na terenie Warszawy oraz województwa mazowieckiego. Każdy klient canal+ może liczyć na obsługę techniczną w trakcie trwania całej umowy, istnieje możliwość dokupienia dodatkowych pakietów programowych w salonie operatora lub bezpośrednio przez infolinię abonencką.

Dopisz odpowiedź

* Imię
* E-mail (Nie udostępniane)
   Strona www (Nie udostępniane)http://)
* Komentarz
Wpisz kod