Trendy kolorystyczne na 2020 rok

Jak co roku instytut Pantone ogłosił najmodniejszy kolor na rok 2020. Ma nim zostać niebieski w odcieniu Classic Blue.
Kolor ten ma kojarzyć się nam z niebem przed zmrokiem, głębią oceanu, przynosić spokój i ukojenie w niespokojnych czasach.
A ja jestem bardzo ciekawa czy chętnie podążacie za takimi trendami? Podoba Wam się klasyczny niebieski odcień?

classic blue klasyczny niebieski

Kolor ten na pewno znajdzie swoje miejsce w kolekcjach marek modowych, dodatkach i wnętrzach.

W ramach ciekawostki dołączam również palety kolorów opracowane przez Pantone, które nie tylko pięknie będą współgrać z niebieskim ale również najprawdopodobniej wywrą spory wpływ na modę i otoczenie. Szczególnie mocno spodobała mi się paleta "desert twilight" i "ponder" . Już dziś mogę Wam zdradzić, że w tonacji jednej z nich będzie utrzymana nowa kolekcja, która pojawi się w tym roku.

43Kometarze

  • Avatar
   Agnieszka Pakuła
   maj 19, 2020

   Classic blue świetny. A bayberry boski :D. No i oczywiście pirates black! I wszystkie szarości. A jakbym miała być na nie ( ale to oczywiście tylko moja opinia...) to: nie-mango, nie-pixie, nie-lilac sachet. Pozdrawiam!

   • Avatar
    gru 31, 2022

TELEWIZJA CYFROWA CANAL+

Satelitarne anteny Canal+ umożliwiają dostęp do kilkudziesięciu kanałów telewizyjnych w cyfrowej jakości obrau

TELEWIZJA CYFROWA CANAL+

Satelitarne anteny umożliwiają dostęp do kilkudziesięciu kanałów telewizyjnych w cyfrowej jakości obrazu, profesjonalny montaż zestawów telewizji cyfrowej dostępny jest u lokalnego autoryzowanego instalatora działającego na terenie Warszawy oraz województwa mazowieckiego. Każdy klient canal+ może liczyć na obsługę techniczną w trakcie trwania całej umowy, istnieje możliwość dokupienia dodatkowych pakietów programowych w salonie operatora lub bezpośrednio przez infolinię abonencką.

Dopisz odpowiedź

* Imię
* E-mail (Nie udostępniane)
   Strona www (Nie udostępniane)http://)
* Komentarz
Wpisz kod