Biżuteria inspirowana Starżytnym Egiptem - cz. 2

Biżuteria inspirowana Starożytnym Egiptem. Powstała na indywidualne zamówienie Klientki. W skład kompletu wchodzi szeroka bransoleta, zawieszka oraz kolczyki wiszące. Podobnie jak w komplecie, który pokazywałam Wam w poprzednim poście główną ozdobę biżuterii stanowi skrabeusz, symbol Starożytnego Egiptu.

Bransoletka ma 6 cm średnicy, jej obwód wewnętrzny wynosi 19-20 cm. Zawieszka umieszczona jest na czarnym połyskującym sznurku jubilerskim o długości 55 cm, natomiast kolczyki umieszczona są na zamykanych biglach angielskich ze stali chirurgicznej.

Klientka była bardzo zadowolona, szczęśliwa jestem więc i ja :) Każda taka realizacja to dla mnie spore wyzwanie ale również ogromna przyjemność! Zapraszam do oglądania:

Jeśli chciałabyś/chciałbyś zamówić podobną biżuterię proszę skontaktuj się ze mną mailowo lub telefonicznie- chętnie odpowiem na wszystkie pytania i rozwieję wszelkie wątpliwości. Biżuteria jest od podstaw robiona ręcznie, wykonana z wysokiej jakości masy polimerowej. Może być dostosowana do indywidualnych potrzeb Klienta.

6Kometarze

  • Avatar
   gosia
   sty 17, 2018

   :)

   • Avatar
    sty 2, 2023

TELEWIZJA CYFROWA CANAL+

Satelitarne anteny umożliwiają dostęp do kilkudziesięciu kanałów telewizyjnych w cyfrowej jakości obrazu, profesjonalny montaż zestawów telewizji cyfrowej dostępny jest u lokalnego autoryzowanego instalatora działającego na terenie Warszawy oraz województwa mazowieckiego. Każdy klient canal+ może liczyć na obsługę techniczną w trakcie trwania całej umowy, istnieje możliwość dokupienia dodatkowych pakietów programowych w salonie operatora lub bezpośrednio przez infolinię abonencką.

 • Avatar
  lut 22, 2024

  -- comments off -->

Dopisz odpowiedź

* Imię
* E-mail (Nie udostępniane)
   Strona www (Nie udostępniane)http://)
* Komentarz
Wpisz kod