Biżuteria inspirowana Starżytnym Egiptem - cz. 2

Biżuteria inspirowana Starożytnym Egiptem. Powstała na indywidualne zamówienie Klientki. W skład kompletu wchodzi szeroka bransoleta, zawieszka oraz kolczyki wiszące. Podobnie jak w komplecie, który pokazywałam Wam w poprzednim poście główną ozdobę biżuterii stanowi skrabeusz, symbol Starożytnego Egiptu.

Bransoletka ma 6 cm średnicy, jej obwód wewnętrzny wynosi 19-20 cm. Zawieszka umieszczona jest na czarnym połyskującym sznurku jubilerskim o długości 55 cm, natomiast kolczyki umieszczona są na zamykanych biglach angielskich ze stali chirurgicznej.

Klientka była bardzo zadowolona, szczęśliwa jestem więc i ja :) Każda taka realizacja to dla mnie spore wyzwanie ale również ogromna przyjemność! Zapraszam do oglądania:

Jeśli chciałabyś/chciałbyś zamówić podobną biżuterię proszę skontaktuj się ze mną mailowo lub telefonicznie- chętnie odpowiem na wszystkie pytania i rozwieję wszelkie wątpliwości. Biżuteria jest od podstaw robiona ręcznie, wykonana z wysokiej jakości masy polimerowej. Może być dostosowana do indywidualnych potrzeb Klienta.

4Kometarze

  • Avatar
   gosia
   sty 17, 2018

   :)

   • Avatar
    sty 2, 2023

Dopisz odpowiedź

* Imię
* E-mail (Nie udostępniane)
   Strona www (Nie udostępniane)http://)
* Komentarz
Wpisz kod