Biżuteria z motylami.

W Pracowni Kameleon kochamy motyle!

Wśród całej gamy produktów motyl jest jednym z najczęściej pojawiających się motywów, a nasza kolekcja biżuterii "Butterfly" rozrasta się z tygodnia na tydzień.

"Butterfly" to biżuteria autorska Pracowni Kameleon, kolekcja oczywiście inspirowana motylami. Znajdą tu Państwo zarówno kolczyki motyle, jak również bransoletki z motylami, a także zawieszki motyle i naszyjniki z motylami. poszczególne elementy można nabyć osobno lub połączone w oryginalne komplety biżuterii. Zobacz koniecznie artykuł do końca - będzie bardzo dużo zdjęć :)

UWAGA! Większość z nich nie jest dostępna od ręki ponieważ wykonujemy je na indywidualne zamówienia!


Motyle należą do najpiękniejszym owadów. Skrzydła motyli zachwycają różnorodnością barw i wzorów. Choć wydają się delikatne są zadziwiająco mocne i wytrzymałe. Motyl to symbol duszy i szczęścia. Kojarzy się z ulotnym pięknem i delikatnością. Oznacza również transformację, przemianę, a także przebudzenie się w miłości do świata (dla wyznawców New Age oznacza przemianę naszej świadomości). Stanowi również symbol nowego życia i piękna.
Nas motyle po prostu zachwycają, co staramy się pokazać w naszej unikatowej kolekcji "butterfly".

Poniżej postaramy się przybliżyć troszeczkę nasze produkty.

Oryginalne naszyjniki z motylami, to autorski projekt Pracowni Kameleon. Powstało już kilka wersji kolorystycznej tego naszyjnika, również na indywidualne zamówienia Klientów i według podanej przez Klientów ulubionej kolorystyki. Wszystkie motyle wykonujemy całkowicie ręcznie, bez użycia jakichkolwiek form, co sprawia, że każdy z nich jest wyjątkowy i unikatowy! Motyle wykonane są z wysokiej jakości masy polimerowej, materiały trwałego i odpornego na czynniki zewnętrzne. Pozostała część naszyjnika jest wyplatana ręcznie z mnóstwa szklanych, pięknie mieniących się koralików - w technice makramy.

Kolorystyka, rozmiar oraz czas realizacji jest ustalany indywidualnie z Klientem, telefonicznie lub mailowo - serdecznie zapraszamy do kontaktu - z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania :)

Naszyjniki motyle w przeróżnych wersjach kolorystycznych:

Również dla wielbicieli skromniejszej wersji biżuterii na szyję przygotowaliśmy kilka propozycji. Są to zawieszki motyle a także wisiorki z kilkoma motylami.

Naszą ulubioną propozycją są bransoletki motyle. Zarówno w wersji maxi, jak i skromniejszej, tak, by każda miłośniczka motyli mogła znaleźć coś dla siebie.

i tu będzie więcej zdjęć - nie wiedzieliśmy, które propozycje wybrać ;)

Na deser zostawiliśmy kolczyki motyle również dostępne są w wielu kolorach a przede wszystkim rozmiarach: znajdą tu Państwo kolczyki wkrętki, kolczyki motyle wiszące, długie kolczyki z motylami, pojedyncze, potrójne - do wybory - do koloru :)

Wśród naszych realizacji zdarzała się również biżuteria ślubna z motylami. Jak widać nasze możliwości są niemal nieograniczone i zawsze staramy się zaspokoicć nawet najbardziej wyszukane gusta !

Chwilowo biżuteria z motylami wykonywana jest wyłącznie na zamówienie. Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie - chętnie odpowiemy na każde pytanie :)

Dopisz odpowiedź

* Imię
* E-mail (Nie udostępniane)
   Strona www (Nie udostępniane)http://)
* Komentarz
Wpisz kod