Flower power, kolekcja biżuterii inspirowana kwiatami

Wyjątkowa kolekcja „flower power” to oryginalna biżuteria artystyczna inspirowana niezwykłym pięknem kwiatów, pełna kolorów i zróżnicowanych form.

Flower power to przede wszystkim biżuteria kwiatowa, kolorowa i bardzo często niepowtarzalna (powstająca często tylko w 1 egzemplarzu), tak jak np. ten naszyjnik :

W naszej Pracowni powstało już wiele projektów takich jak oryginalne bransoletki i kolczyki, długie wisiory a także bogato zdobione kwiatowe naszyjniki, tak by każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Najczęściej wykorzystywanym motywem w naszej biżuterii są maki oraz orchidee. Czasem pojawiają się przepiękne piwonie i niezapominajki, na specjalne zamówienia postaramy się zrealizować jednak każdą wizję naszego Klienta.

Biżuteria jest całkowicie ręcznie robiona, dlatego Klient ma możliwość zamówienia biżuterii w dowolnym kolorze oraz rozmiarze.

Taka unikatowa biżuteria kwiatowa to świetny element dopełniający letnie stylizacje, a w okresie jesienno-zimowym przepięknie wpasuje się w klimat wieczornych kreacji.

Niech moc kwiatów będzie z Wami :)

Dopisz odpowiedź

* Imię
* E-mail (Nie udostępniane)
   Strona www (Nie udostępniane)http://)
* Komentarz
Wpisz kod