Wiosna!!! A w Pracowni pojawiła się bardzo wiosenna kolekcja :)

Dziś pierwszy dzień wiosny, która sprawia, że buzia sama mi się śmieje.
Przygotowania do wiosny w mojej pracowni były bardzo pracowite ale wszystko się udało :) Prawdziwie wiosenna kolekcja została opracowana i powstały pierwsze egzemplarze :)
Nie wiem czy wiecie ale zieleń a dokładnie odcień o nazwie greenery został ogłoszony kolorem roku 2017. Oznacza to, że kolor ten będzie królował w modzie oraz różnego rodzaju trendach. Początkowo nie byłam do tego przekonana jednak szczerze się przyznam, że  podoba mi się coraz bardziej. Kolor jest świeży i bardzo kojarzy się z wiosną, za którą tak bardzo się stęskniłam.

Postanowiłam więc, że greenery ale również inne odcienie zieleni będą kolorem przewodnim nadchodzącej kolekcji. Kolekcja Spring Butterfly jak sama nazwa wskazuje jest bardzo wiosenna a jej głównym elementem będą oczywiście motyle. Powstało w niej bardzo dużo elementów, tych bardziej bogatych i tych skromniejszych, tak by każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
Biżuteria ręcznie robiona od A do Z. Motyle są wykonane ręcznie z wysokiej jakości masy polimerowej, bogatsza wersja biżuterii została ubrana w koraliki metodą makramy.

Oto co powstało w wielkim skrócie:

Najpierw wersja skromniejsza, w której znaleźć możecie kolczyki w aż 3 rozmiarach: Małe wkrętki, wiszące z pojedynczym motylem oraz długie, przykuwające kolczyki z trzema motylkami. Są też wisiorki - i tu znowu - wersja z kilkoma motylami w postaci długiego wisiora, oraz wisiorek na sznurku jubilerskim w formie pojedynczej zawieszki. Swoje miejsce w kolekcji znalazła również broszka, które nieczęsto wykonuję.

I wersja bogata. Składa się z trzech elementów: bogato zdobionego naszyjnika - kolii, długich kolczyków oraz przepięknej bransoletki.

Oczywiście poszczególne elementy można dowolnie łączyć ze sobą bo wszystkie pasują do siebie idealnie.

Jak Wam się podoba ta całkiem ręcznie robiona biżuteria?

Dopisz odpowiedź

* Imię
* E-mail (Nie udostępniane)
   Strona www (Nie udostępniane)http://)
* Komentarz
Wpisz kod