Biżuteria anioły - wyjątkowa biżuteria idealna na prezent dla bliskiej osoby

Wizerunek anioła to jeden z najczęściej wykorzystywanych motywów w ogólnie pojętej sztuce,  np. malarstwie, rzeźbie czy literaturze. Anioł - istota duchowa, nadprzyrodzona, a także posłaniec Boga, który pośredniczy w kontaktach między Bogiem a ludźmi. Symbolika anioła jest dość bogata i na ogół kojarzona jest bardzo pozytywnie. Przede wszystkim anioł to symbol opieki boskiej i bezpieczeństwa. Wielu z nas wierzy w opiekę naszego Anioła Stróża który niesie pomoc i opiekę. Anioł to również niewinność, życzliwość i zrozumienie, ale przede wszystkim bezpieczeństwo i spokój. Nie bez powodu wizerunek anioła, czy to w postaci obrazu, figurki, czy na przykład biżuterii jest jednym z najpopularniejszych przedmiotów jakie możemy komuś ofiarować. Podarowanie bliskiej osobie przedmiotu z wizerunkiem anioła to świetny sposób na przekazanie najlepszych życzeń, szczęścia, boskiej opieki.Taki właśnie cel przyświecał mi kiedy tworzyłam dla Was biżuterię Anioły, o której chciałabym dziś coś więcej opowiedzieć.
Biżuteria Anioły to autorska kolekcja Pracowni Kameleon, wciąż rozrastająca się i poszerzająca o nowe elementy, czego częstą zasługą są zamówienia naszych Klientów :)
Biżuteria anioły to propozycja unikatowej, oryginalnej biżuterii, idealnej na prezent dla bliskiej osoby, jak i dla siebie, ponieważ można ją nosić na co dzień i od święta. Przepiękne, uniwersalne kolory pasują do większości stylizacji, jednocześnie przyciągając uwagę. Kilkuelementowe komplety biżuterii zostały wykonane w różnych stylach i wielkościach, tak by każdy mógł znaleźć coś dla siebie, a wśród nich bransoletki, wisiorki, zawieszki i kolczyki.


Biżuteria anielskie skrzydła to mini seria ręcznie robionych skrzydeł w postaci małych i dużych kolczyków, wisiorka i bransoletki. Istnieje możliwość zamówienia podobnej biżuterii w dowolnej kolorystyce, w tym celu zapraszam do kontaktu poprzez e-mail. Cechą szczególną tej kolekcji jest fakt, że każde "piórko" wykonane zostało ręcznie, kolczyki nie są płaskie lecz trójwymiarowe niczym płaskorzeźba.

Kolczyki skrzydła anioła to największy bestseller wśród moich anielskich propozycji. Lekkie i wygodne w noszeniu kolczyki, na biglach lub sztyftach ze stali chirurgicznej, antyalergicznej i wysokiej jakości. Do wyboru są ich dwa rodzaje: male kolczyki wkrętki i długie, wiszące kolczyki skrzydła anioła.

Wisiorek skrzydło anioła, umieszczony został na sznurku jubilerskim o regulowanej długości, dzięki czemu można dostosować go do własnych potrzeb i nosić zarówno na dekolcie jak i pod biustem. Bransoletka skrzydło anioła umieszczona została na łańcuszku ze stali chirurgicznej, który nie ściera się i nie ciemnieje wraz z upływem czasu, jest również bezpieczny dla alergików.

Biżuteria Anioły

Dla wielbicielek dużych, biżuteryjnych form przygotowałam również trójwymiarową propozycję z wizerunkiem anioła: dużą zawieszkę, kolczyki oraz bransoletkę. A ponieważ staram się by nie było dla mnie rzeczy niemożliwych, na zamówienie indywidualne stworzyłam również duży, ozdobny pierścień z aniołem, który będzie widoczny poniżej.
Dużych rozmiarów zawieszka anioł, świetnie komponuje się z bransoletką i długimi kolczykami - oczywiście wszystkie elementy można zakupić osobno.

Biżuteria Aniołek z sercem to najnowsza mini seria, z autorskim motywem aniołka trzymającego serce. To wyjątkowy pomysł na okazanie uczuć bliskiej osobie, siostrze, dziewczynie, mamie i żonie :) Na tą chwilę w stałej ofercie znajdują się  kolczyki aniołki -duże okrągłe i wiszące, duży wisiorek aniołek o regulowanej długości oraz sznurkowa, regulowana bransoletka aniołek z sercem. Czerwony sznurek jubilerski może zostać zmieniony na ciemno szary (grafitowy), który również idealnie pasuje do całości.

Na zakończenie muszę dodać, że nie tylko ostatnia kolekcja z sercem tworzona jest z sercem  :D - tak jest w przypadku każdego tworzonego przeze mnie produktu. W każdy kolczyk, wisiorek i bransoletkę i wszystko co robię, wkładam swoją miłość, pasję i serce, mam nadzieję , że możecie to zobaczyć w moich pracach.