Przedstawiamy nasz bestseller w różnych odsłonach: biżuteria z ważką

Ta oryginalna biżuteria to  absolutny bestseller Pracowni Kameleon. Biżuteria z motywem ważki, w nietypowym połączeniu kolorystycznym, intensywnego różu, zieleni, błękitu i srebra. Dziś chciałabym przedstawić tą biżuterię w różnych wariantach i kompletach, które można  nabyć w moim sklepie :)

Biżuteria z ważką została wykonana według mojego autorskiego projektu, na indywidualne zamówienie jednej z moich Klientek. Powstały wówczas długie kolczyki oraz bransoleta robiona na wymiar:

Realizacją pochwaliłam się na Facebooku i reakcja Klientek przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Od tej pory powstało wiele pojedynczych elementów, takich jak zawieszka ważka lub kolczyki ważki ale również całych kompletów. Np. takich, z kolczykami na zamykanych biglach angielskich i z zawieszką na potrójnym sznurku jubilerskim:

zarówno w komplecie z bransoletką, jak i bez :

Biżuteria z ważką pojawiła się również na maleńkich kolczykach wkrętkach, umieszczonych na antyalergicznych sztyftach ze stali chirurgicznej:

Całą biżuterię, głównie zaś bransoletki wykonałam w wielu różnych rozmiarach, tak by każda Klientka czuła się zadowolona ze swojego kompletu.

Myślę, że warto wspomnieć, że bransoletki można zamawiać w każdym możliwym rozmiarze, zarówno na bardzo szczupłe dłonie, jak i te bardziej krągłe :) Ponieważ moje bransoletki nie posiadają zapięcia i muszą ciasno przejść przez dłoń warto zorientować się wcześniej czy na pewno będą pasować.

Jak łatwo sprawdzić czy bransoletka będzie pasować?

Po pierwsze nie mierzymy nadgarstka a dłoń! Z paska grubszego papieru lub miarki krawieckiej robimy coś na kształt bransoletki i wsuwamy przez dłoń - powinna przejść dość ciasno i z niej nie spadać- to bardzo ważne. Z reguły otrzymany obwód będzie o ok. 2-3 cm większy od rozmiaru naszego nadgarstka. Dobrze dopasowana bransoletka jest bardzo wygodna w noszeniu :) 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu - służę pomocą :)

 Mam nadzieję, że i Wam czytających ten wpis przypadnie do gustu moja kolorowa biżuteria handmade :) Oryginalne komplety biżuterii z ważką dostępne są również w wielu innych wersjach kolorystycznych dostępne oczywiście w sprzedaży w sklepie on-line.

Dopisz odpowiedź

* Imię
* E-mail (Nie udostępniane)
   Strona www (Nie udostępniane)http://)
* Komentarz
Wpisz kod