Kolekcje 

na stronę
 • 40,00 zł

  Przepiękny i przyciągający uwagę pierścionek Magic Forest, w odcieniach srebra, lawendy i fioletu z motywem leśnym i pięknie mieniącym się kryształkiem.Wymiary ozdobnego elementu 3,9x2,1 cm.Pierścionek umieszczony jest na regulowanej bazie. Do kompletu polecam bransoletkę i wisiorek w osobnej sprzedaży :)

  W magazynie
 • 65,00 zł

  Wisiorek z motywem leśnym, muchomorami i pięknie błyszczącym się kamieniem w odcieniu czerwieni. Bez wątpienia oryginalny i przyciągający uwagę. Wisiorek wykonany został w całości ręcznie z profesjonalnej glinki polimerowej. Jest to materiał lekki, bardzo trwały i odporny na uszkodzenia. Średnica wisiorka 4,5 cm, umieszczony jest na sznurku o regulowanej...

  W magazynie
 • 60,00 zł

  Wyjątkowa bransoletka w odcieniach srebra, fioletu i lawendy, z motywem leśnym i pięknie mieniącym się kryształem. Bransoletka umieszczona jest na regulowanym sznurku jubilerskim. wymiary ozdobnego elementu to 5x3 cm. Wykonany został w całości ręcznie z profesjonalnej glinki polimerowej. Jest to materiał lekki, bardzo trwały i odporny na uszkodzenia.

  W magazynie
 • 45,00 zł

  Oryginalna i przyciągająca uwagę bransoletka z motywem drzewa, w odcieniach brązu i pieknie mieniącym się zielonym kryształem. Bransoletka umieszczona jest na regulowanym sznurku jubilerskim. Średnica ozdobnego elementu to 3 cm. Wykonany został w całości ręcznie z profesjonalnej glinki polimerowej. Jest to materiał lekki, bardzo trwały i odporny na...

  W magazynie
 • 65,00 zł

  Przepiękne i niezwykle oryginalne kolczyki "magic forest" z motywem drzewa i kryształkiem w kolorze zieleni. Łączą ze sobą nutkę elegancji ze stylem boho, dzięki czemu będą pasować do wielu stylizacji.Dwustronne, po drugiej stronie znajduje się motyw drzewa, bez kryształku.Średnica ozdobnego elementu: 3,5 cm.Długość całkowita kolczyków 5,5 cm.

  W magazynie
 • 75,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  75,00 zł

  Przepiękne i niezwykle oryginalne kolczyki "magic forest" z motywem drzewa i szklanym kaboszonem. Łączą ze sobą nutkę elegancji ze stylem boho, dzięki czemu będą pasować do wielu stylizacji.Dwustronne, po drugiej stronie znajduje się motyw drzewa, bez kryształku.Średnica ozdobnego elementu: 4 cm.Długość całkowita kolczyków 6 cm.

  Oczekiwanie na dostawę
 • 60,00 zł

  Wyjątkowa bransoletka w odcieniachbrązu, czerwieni i ciemnej zieleni, z motywem leśnym i błyszczącym kamieniem. Bransoletka umieszczona jest na regulowanym sznurku jubilerskim. Średnica ozdobnego elementu to 3,7 cm. Wykonany został w całości ręcznie z profesjonalnej glinki polimerowej. Jest to materiał lekki, bardzo trwały i odporny na uszkodzenia.

  W magazynie
 • 90,00 zł

  Przepiękne, unikatowe kolczyki "drzewa" z kolekcji Magic Forest, w których centrum znajdują się przepiękne kaboszony mieniące się wieloma kolorami, od różu i złota poprzez błękity i  zielenie. Kolczyki zostały wykonane w całości ręcznie, z profesjonalnej glinki polimerowej. Umieszczone zostały na ozdobnych, długich sztyftach ze stali chirurgicznej.

  W magazynie
 • 70,00 zł

  Przepiękny wisiorek z motywem drzewa, w odcieniach brązu, różu, lawendy i zieleni, z pięknie mieniącym się szklanym kaboszonem. Kamień, w zależności od kąta patrzenia mieni się odcieniami zieleni, fioletem i różem. Wisiorek łączy ze sobą nutkę elegancji ze stylem boho, dzięki czemu będzie pasować do wielu stylizacji.

  W magazynie
 • 60,00 zł

  Wisiorek Magic Forest z motywem drzewa i przepięknie mieniącym się kryształem w kolorze zieleni. Ręcznie rzeźbiony w glince polimerowej, bez użycia form, jest unikatowy i niepowtarzalny. Idealny dla miłośniczek stylu boho.Średnica wisiorka to 4,3 cm, umieszczony jest na sznurku o regulowanej długości, można nosić go zarówno na dekolcie jak i jako długi...

  W magazynie
 • 60,00 zł

  Oryginalny i przyciągający uwagę wisiorek "magic forest" w odcieniach srebra, fioletu i lawendy, z motywem leśnym i pięknie mieniącym się kryształkiem. Wisiorek łączy ze sobą nutkę elegancji ze stylem boho, dzięki czemu będzie pasować do wielu stylizacji.

  W magazynie
 • 80,00 zł

  Duży, przepiękny wisior z motywem kobiety-drzewa, z unikatowej kolekcji Magic Forest".Wykonany w całości ręcznie z profesjonalnej glinki polimerowej, bez użycia jakichkolwiek form, co sprawia, że wisior jest zupełnie unikatowy. W jego centrum znajduje się przepiękny kryształ mieniący się wieloma kolorami, począwszy  od różu i złota poprzez błękity i...

  W magazynie
Pokazuje 61 - 72 z 161 elementów