Komplet biżuterii - maki w odcieniach szarości

Nowy produkt

69,00 zł brutto

Biżuteria artystyczna tworzona w Pracowni Kameleon to również biżuteria kwiatowa, inspirowana naturą. Prezentujemy Państwu komplet biżuterii inspirowany kwiatami maku, w szarym odcieniu.

Więcej szczegółów

Brak produktu. Zapytaj o podobny :)

Poleć

Oryginalny komplet biżuterii, do którego inspiracją były kwiaty maku: bransoletka, wisiorek oraz kolczyki wkrętki. Kwiatowa biżuteria w stonowanych kolorach pasujących do każdej stylizacji.
Kwiaty zostały wykonane ręcznie z wysokiej jakości masy polimerowej. Do ich stworzenia nie używamy żadnych form dlatego każda nasza biżuteria jest nieco inna, unikatowa i wyjątkowa.
Wisiorek umieszczony został na połyskującym sznurku jubilerskim, którego długość wraz z zapięciem wynosi 50 cm. Wielkość kwiatu to ok. 6,5 -7 cm. Bransoletka wraz z zapięciem ma długość 20 cm. Na życzenie rozmiary biżuterii mogą zostać zmienione.
Wielkość kolczyków to ok 1,3 cm.

Wszystkie elementy metalowe w tym sztyfty kolczyków wykonane są z antyalergicznej stali chirurgicznej wysokiej jakości.

Zapraszamy również do obejrzenia pozostałych prac w kategorii komplety biżuterii oraz kwiatowa biżuteria.

Ten produkt został już sprzedany jednak można zamówić podobny w dowolnym rozmiarze i kolorze.

Podoba Ci się biżuteria ale chciałabyś dostosować ją do swoich potrzeb? A może masz własny pomysł?  Koniecznie zajrzyj do kategorii biżuteria na zamówienie. Chętnie zrealizujemy indywidualne pomysły i dostosujemy biżuterię do Twoich potrzeb.

20 innych produktów w tej samej kategorii: