Naszyjnik z kwiatem maku - oryginalny naszyjnik ręcznie robiony

Nowy produkt

35,00 zł brutto

Biżuteria artystyczna w Pracowni Kameleon to między innymi ciekawe naszyjniki kwiatowe: oryginalny naszyjnik z kwiatem maku z metalicznym połyskiem.

Więcej szczegółów

Brak produktu. Zapytaj o podobny :)

Poleć

Biżuteria artystyczna w Pracowni Kameleon to między innymi ciekawe naszyjniki kwiatowe: oryginalny naszyjnik z kwiatem maku z metalicznym połyskiem.

Ten oryginalny naszyjnik został w całości wykonany ręcznie z polymer clay czyli wysokiej jakości masy polimerowej pokrytej miką, co daje ciekawy metaliczny efekt. Kwiat maku został uformowany bez użycia form, dzięki czemu mogą być Państwo pewni, że jest to produkt unikatowy i wyjątkowy. Umieszczony jest na potrójnym, czarnym sznurku jubilerskim o długości ok 45 cm. Zapięcia naszyjnika to wysokiej jakości antyalergiczna stal chirurgiczna.

Ten produkt został już sprzedany jednak mogą Państwo zamówić podobny ręcznie robiony naszyjnik. Na życzenie wielkość kwiatu i długość sznurka mogą zostać zmienione. Przy dostępności materiałów czas oczekiwania wynosi zazwyczaj do 3-4 dni, jednak zapraszam do kontaktu ze mną w celu szczegółowego ustalenia.

Zapraszamy również do obejrzenia pozostałych prac w kategorii naszyjniki artystyczne oraz kwiatowa biżuteria "flower power"

Podoba Ci się biżuteria ale chciałabyś dostosować ją do swoich potrzeb? A może masz własny pomysł?  Koniecznie zajrzyj do kategorii biżuteria na zamówienie. Chętnie zrealizujemy indywidualne pomysły i dostosujemy biżuterię do Twoich potrzeb.

20 innych produktów w tej samej kategorii: