Oryginalny naszyjnik ślubny - wyjątkowa kolia z agatem

Nowy produkt

125,00 zł brutto

Ręcznie robiona ślubna biżuteria artystyczna. Oryginalny naszyjnik ślubny z agatem wykonany ręcznie techniką wyplatania sznurka - makramy.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Poleć

Ręcznie robiona ślubna biżuteria artystyczna. Oryginalny naszyjnik ślubny z agatem wykonany ręcznie techniką wyplatania sznurka - makramy.

Naszyjnik ze sznurka w śnieżnobiałym odcieniu, jego główną ozdobę stanowi piękny biało-przeźroczysty agat pasiasty, a uroczy dodatek mieniące się biało - perłowe koraliki. Zapięcia naszyjnika wykonane są ze srebra.
Długość naszyjnika po rozłożeniu wynosi ok 48 cm. W przypadku zapiętego naszyjnika jego długość od zapięcia do dolnej części wynosi ok. 28 cm. Istnieje możliwość  niewielkiego skrócenia lub wstawienia przedłużki.

W dziale kolekcje - biżuteria ślubna - można zobaczyć kolczyki i bransoletkę, które można dokupić do kompletu.

Zapraszamy również do obejrzenia innych ciekawych propozycji w kategorii naszyjniki artystyczne oraz do działu zaplatane gdzie znajduje się biżuteria ze sznurka.

Podoba Ci się biżuteria ale chciałabyś dostosować ją do swoich potrzeb? A może masz własny pomysł?  Koniecznie zajrzyj do kategorii biżuteria na zamówienie. Chętnie zrealizujemy indywidualne pomysły i dostosujemy biżuterię do Twoich potrzeb.

30 innych produktów w tej samej kategorii: