Asymetryczna zawieszka w odcieniach różu i szarości

Nowy produkt

20,00 zł brutto

Nowoczesna biżuteria to nowoczesne formy, geometryczne kształty i piękne, pastelowe kolory. Biżuteria artystyczna jaką mogą Państwo znaleźć w Pracowni Kameleon to również  geometryczne nowoczesne naszyjniki i zawieszki. Asymetryczna zawieszka  w odcieniach delikatnego różu, bieli oraz srebra.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Poleć

Zawieszka ręcznie robiona, w nowoczesnej formie i asymetrycznym kształcie. Bardzo modny dodatek, który pasuje do każdej stylizacji, którego przewodnim kolorem jest delikatny róż, biel oraz szarości i srebro.

Zawieszka została wykonana ręcznie z masy polimerowej. Przepiękny, oryginalny wzór powstał dzięki zastosowaniu techniki mokune gane, dzięki której wzór jest całkowicie niepowtarzalny. Wielkość zawieszki wynosi 5.1 cm, umieszczona jest na szarym sznurku jubilerskim o długości 55 cm. Posiada srebrne zapięcia.
Na ostatnim zdjęciu pokazana jest pozostała biżuteria, która idealnie pasuje  do kompletu - oryginalna biżuteria dostępna w osobnej sprzedaży.


Zapraszam również do obejrzenia pozostałych prac w kategorii naszyjniki artystyczne.

Podoba Ci się biżuteria ale chciałabyś dostosować ją do swoich potrzeb? A może masz własny pomysł?  Koniecznie zajrzyj do kategorii biżuteria na zamówienie. Chętnie zrealizujemy indywidualne pomysły i dostosujemy biżuterię do Twoich potrzeb.

30 innych produktów w tej samej kategorii: