Duży, nowoczesny naszyjnik "Geometria" -zielony. Biżuteria artystyczna.

Nowy produkt

62,00 zł brutto

Nowoczesna biżuteria w Pracowni Kameleon to nowoczesne formy, geometryczne kształty i piękne, modne kolory. Biżuteria artystyczna w nowoczesnym wydaniu: duży naszyjnik, geometryczny, w zieleniach i czerni, zdecydowanie przyciągający uwagę.

Więcej szczegółów

Poleć

Nowoczesna biżuteria w Pracowni Kameleon to nowoczesne formy, geometryczne kształty i piękne, modne kolory. Biżuteria artystyczna w nowoczesnym wydaniu: duży naszyjnik, geometryczny, w zieleniach i czerni, zdecydowanie przyciągający uwagę. Wykonany tylko w 1 egzemplarzu.

Ten nowoczesny naszyjnik został wykonany w całości ręcznie z polymer clay- masy polimerowej wysokiej jakości. Ozdobny, geometryczny element ma aż 10,6 cm szerokości i  7,8  cm wysokości. Umieszczony jest na czarnym połyskującym sznurku jubilerskim o długości 49,3 cm, posiada srebrne zapięcia.

Na ostatnim zdjęciu pokazana jest pozostała biżuteria, która idealnie pasuje  do kompletu - oryginalna biżuteria dostępna w osobnej sprzedaży.


Zapraszam również do obejrzenia pozostałych prac w kategorii naszyjniki artystyczne.

Podoba Ci się biżuteria ale chciałabyś dostosować ją do swoich potrzeb? A może masz własny pomysł?  Koniecznie zajrzyj do kategorii biżuteria na zamówienie. Chętnie zrealizujemy indywidualne pomysły i dostosujemy biżuterię do Twoich potrzeb.

30 innych produktów w tej samej kategorii: