Długi naszyjnik, wisior z kwiatami orchidei - niebieski

Nowy produkt

30,00 zł brutto

Poleć

Biżuteria artystyczna: wyjątkowy, długi naszyjnik - wisior z kwiatami orchidei w przepięknym niebieskim kolorze. Ten wyjątkowy długi naszyjnik został ręcznie wykonany z polymer clay, masy polimerowej wysokiej jakości bez użycia jakichkolwiek form, co sprawia, że wisior jest unikatowy i niepowtarzalny.

Kwiaty zostały umieszczone na połyskującym, niebieskim sznurku jubilerskim o długości 38 cm (od zapięcia do elementu na samym dole). Zapięcia wykonane są ze srebra. Wielkość kwiatów: mniejszy: 3,5 x 2,8 cm
większy: 5,8x 5,5 cm

Wisiorek można zamówić w dowolnym rozmiarze i kolorze - koniecznie zajrzyj do kategorii biżuteria na zamówienie. Chętnie zrealizujemy indywidualne pomysły i dostosujemy biżuterię do Twoich potrzeb.

Zapraszamy również do obejrzenia pozostałych prac w kategorii naszyjniki artystyczne oraz kwiatowa biżuteria "flower power"

Podoba Ci się biżuteria ale chciałabyś dostosować ją do swoich potrzeb? A może masz własny pomysł?  Koniecznie zajrzyj do kategorii biżuteria na zamówienie. Chętnie zrealizujemy indywidualne pomysły i dostosujemy biżuterię do Twoich potrzeb.

30 innych produktów w tej samej kategorii: