Długi naszyjnik, wisior z kwiatami orchidei- czerwony

Nowy produkt

30,00 zł brutto

Biżuteria artystyczna: wyjątkowy, długi naszyjnik - wisior z kwiatami orchidei w czerwonym kolorze.

Więcej szczegółów

Poleć

Biżuteria artystyczna: wyjątkowy, długi naszyjnik - wisior z kwiatami orchidei w czerwonym kolorze. Ten wyjątkowy długi naszyjnik został ręcznie wykonany z polymer clay, masy polimerowej wysokiej jakości bez użycia jakichkolwiek form, co sprawia, że wisior jest unikatowy i niepowtarzalny.

Kwiaty zostały umieszczone na połyskującym, czerwonym sznurku jubilerskim o długości 44 cm (od zapięcia do elementu na samym dole). Zapięcia wykonane są ze srebra. Mniejszy kwiat ma rozmiar: 3,5x3 cm
większy:4,5 x3,5 cm.

Wisiorek można zamówić w dowolnym rozmiarze i kolorze - koniecznie zajrzyj do kategorii biżuteria na zamówienie. Chętnie zrealizujemy indywidualne pomysły i dostosujemy biżuterię do Twoich potrzeb.

Zapraszamy również do obejrzenia pozostałych prac w kategorii naszyjniki artystyczne oraz kwiatowa biżuteria "flower power"

Podoba Ci się biżuteria ale chciałabyś dostosować ją do swoich potrzeb? A może masz własny pomysł?  Koniecznie zajrzyj do kategorii biżuteria na zamówienie. Chętnie zrealizujemy indywidualne pomysły i dostosujemy biżuterię do Twoich potrzeb.

30 innych produktów w tej samej kategorii: