Oryginalna kolia, naszyjnik ze sznurka w odcieniach brundego różu i szarości.

Nowy produkt

160,00 zł brutto

Oryginalny naszyjnik ze sznurka z fioletowym kamieniem ametrynu, ręcznie robionymi kwiatuszkami i całą masą szklanych drobnych koralików - biżuteria artystyczna w wyjątkowym wydaniu i na wyjątkowe okazje.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Poleć

Oryginalny naszyjnik ze sznurka z fioletowym kamieniem ametrynu, ręcznie robionymi kwiatuszkami i całą masą szklanych, drobnych koralików - biżuteria artystyczna w wyjątkowym wydaniu.

Ten oryginalny naszyjnik został wykonany pracochłonną techniką wyplatania ze sznurka, czyli makramy. Przeważające kolory to brudny róż, delikatny fiolet i szarości. Delikatne różowe kwiatuszki wykonane zostały z masy polimerowej.

Zapięcia wykonane są ze stali chirurgicznej (antyalergiczne). Długość naszyjnika od zapięcia do dołu naszyjnika to ok 28,5 cm.

Ten delikatny naszyjnik to biżuteria artystyczna przeznaczona raczej na wyjątkowe okazje, bez wątpienia przyciągający uwagę. Pięknie układa się na dekolcie i pozwoli poczuć się wyjątkowo. Oryginalny naszyjnik wykonany tylko w 1 egzemplarzu!

Zapraszamy również do obejrzenia innych ciekawych propozycji w kategorii naszyjniki artystyczne oraz do działu zaplatane gdzie znajduje się biżuteria ze sznurka.

Podoba Ci się biżuteria ale chciałabyś dostosować ją do swoich potrzeb? A może masz własny pomysł?  Koniecznie zajrzyj do kategorii biżuteria na zamówienie. Chętnie zrealizujemy indywidualne pomysły i dostosujemy biżuterię do Twoich potrzeb.

30 innych produktów w tej samej kategorii: