Wisior i broszka 2w1 - motyl

Nowy produkt

40,00 zł brutto

Nasza biżuteria artystyczna to m.in.  biżuteria z motylami w wyjątkowej kolekcji "Butterfly". Wyjątkowy produkt: broszka i wisiorek 2w1.

Więcej szczegółów

Brak produktu. Zapytaj o podobny :)

Poleć

Broszka i wisior 2w1, w odcieniu czerni, granatu i błękitu to wyjątkowa biżuteria artystyczna: unikatowa biżuteria z motylami.

Motyl zostały wykonany ręcznie z polymer clay - wysokiej jakości masy polimerowej, lakierowany.

Duży motyl o wymiarach 7x4,5cm posiada zarówno zapięcie broszki jak i ozdobne kółeczko na którym można go zawiesić jako wisiorek. Ozdobny sznurek o długości aż 89 cm dołączony jest do zestawu. Może być noszony jako broszka, długi wisior, lub dodatkowo owinięty wokół szyi jak choker.

Na dwóch ostatnich zdjęciach został pokazany jako broszka, z motylem w wersji granatowej, który jest dostępny jedynie na zamówienie.

Ten produkt został już sprzedany, jednak istnieje możliwość zamówienia podobnego w dowolnym kolorze i rozmiarze. Zajrzyj koniecznie do działu "biżuteria na zamówienie".

Zapraszamy również do obejrzenia innych ciekawych propozycji w kategorii naszyjniki artystyczne oraz do działu zaplatane gdzie znajduje się biżuteria ze sznurkaBiżuteria motyle znajduje się TUTAJ

Podoba Ci się biżuteria ale chciałabyś dostosować ją do swoich potrzeb? A może masz własny pomysł?  Koniecznie zajrzyj do kategorii biżuteria na zamówienie. Chętnie zrealizujemy indywidualne pomysły i dostosujemy biżuterię do Twoich potrzeb.

30 innych produktów w tej samej kategorii: