Geometryczna zawieszka w nowoczesnym stylu - zielona. Biżuteria artystyczna.

Nowy produkt

29,00 zł brutto

Nowoczesna biżuteria. Nowoczesne formy, geometryczne kształty i piękne kolory. Biżuteria artystyczna jaką mogą Państwo znaleźć w Pracowni Kameleon to również piękne, geometryczne nowoczesne naszyjniki i zawieszki.

Więcej szczegółów

Brak produktu. Zapytaj o podobny :)

Poleć

Zawieszka ręcznie robiona w nowoczesnej formie i geometrycznym kształcie. Bardzo modny dodatek, który pasuje do każdej stylizacji, którego przewodnim kolorem są odcienie zieleni na czarnym tle.

Zawieszka została wykonana ręcznie z masy polimerowej. Przepiękny, oryginalny wzór powstał dzięki zastosowaniu techniki mokune gane, dzięki której wzór jest całkowicie niepowtarzalny. Wymiary zawieszki to: 4,4cm x3,2cm, umieszczona jest na czarnym, połyskującym sznurku jubilerskim o długości 54 cm. Posiada srebrne zapięcia.
W naszym sklepie znajduje się również oryginalna biżuteria,z którą można skomponować komplet, dostępna w osobnej sprzedaży.

Zapraszam również do obejrzenia pozostałych prac w kategorii naszyjniki artystyczne.

Podoba Ci się biżuteria ale chciałabyś dostosować ją do swoich potrzeb? A może masz własny pomysł?  Koniecznie zajrzyj do kategorii biżuteria na zamówienie. Chętnie zrealizujemy indywidualne pomysły i dostosujemy biżuterię do Twoich potrzeb.

30 innych produktów w tej samej kategorii: