Komplet biżuterii maki

Nowy produkt

55,00 zł brutto

W ofercie naszej pracowni ważne miejsce zajmuje nasza kwiatowa biżuteria. Jest to ręcznie robiona biżuteria artystyczna, do której inspiracją są piękne kwiaty i natura. Prezentujemy Państwu komplet biżuterii inspirowany kwiatami maku, w pięknym czerwonym kolorze.

Więcej szczegółów

Brak produktu. Zapytaj o podobny :)

Poleć

Oryginalny komplet biżuterii w przepięknym czerwonym kolorze przedstawiający maki. W jego skład wchodzą wiszące kolczyki oraz wisiorek. Kwiatowa biżuteria w stonowanych kolorach pasujących do każdej stylizacji.
Kwiaty zostały wykonane ręcznie z wysokiej jakości masy polimerowej. Do ich stworzenia nie używamy żadnych form dlatego każda nasza biżuteria jest nieco inna, unikatowa i wyjątkowa.
Wisiorek umieszczony został na połyskującym sznurku jubilerskim, którego długość wraz z zapięciem wynosi 50 cm. Wielkość kwiatu to ok 5 cm. Wiszące kolczyki wraz z biglami mają 6 cm długości, kwiaty mają ok 3 cm.

Wszystkie elementy metalowe w tym sztyfty kolczyków wykonane są z antyalergicznej stali chirurgicznej wysokiej jakości.

Zapraszamy również do obejrzenia pozostałych prac w kategorii komplety biżuterii oraz kwiatowa biżuteria.

Ten produkt został już sprzedany jednak można zamówić podobny w dowolnym rozmiarze i kolorze.

Podoba Ci się biżuteria ale chciałabyś dostosować ją do swoich potrzeb? A może masz własny pomysł?  Koniecznie zajrzyj do kategorii biżuteria na zamówienie. Chętnie zrealizujemy indywidualne pomysły i dostosujemy biżuterię do Twoich potrzeb.

23 innych produktów w tej samej kategorii: