Komplet biżuterii z agatem brazylijskim

Nowy produkt

130,00 zł brutto

Komplet biżuterii z przepięknymi agatami brazylijskimi w roli głównej. Biżuteria artystyczna ze sznurka z dodatkiem szklanych koralików.

Więcej szczegółów

Poleć

Komplet biżuterii z przepięknymi agatami brazylijskimi w roli głównej. Biżuteria artystyczna ze sznurka z dodatkiem szklanych koralików. Technika wykonania biżuterii: makrama.

Ten oryginalny komplet biżuterii składa się z bransoletki oraz naszyjnika. W ich centrum znajdują się przepiękne, duże agaty brazylijskie w słonecznym, ciepłym, żółtym odcieniu. Kamienie są bardzo efektowne i przyciągają uwagę.

Naszyjnik - wisior ze sznurka: Cały ozdobny element naszyjnika ma 11,5 cm wysokości i 6,7 cm szerokości. Rozmiar agatu to 4,5 x 3 cm. Całość umieszczona jest na ozdobnym sznurku, którego długość można dowolnie regulować, dzięki czemu można go nosić zarówno jako krótki naszyjnik oraz długi wisior. Maksymalna długość sznurka od zapięcia do kółeczka, na którym umieszczony jest wisior to 46 cm.

Bransoletka ze sznurka ze względu na to, że jest regulowana pasuje na nadgarstek od 15 do  21 cm.

Na życzenie można wykonać podobny komplet w dowolnym kolorze.

Zapraszamy również do obejrzenia pozostałych prac w kategorii komplety biżuterii oraz biżuteria ze sznurka.

Podoba Ci się biżuteria ale chciałabyś dostosować ją do swoich potrzeb? A może masz własny pomysł?  Koniecznie zajrzyj do kategorii biżuteria na zamówienie. Chętnie zrealizujemy indywidualne pomysły i dostosujemy biżuterię do Twoich potrzeb.

30 innych produktów w tej samej kategorii: