Długi naszyjnik, turkusowy wisior z kwiatami orchidei

Nowy produkt

60,00 zł brutto

Wyjątkowy, długi wisior w kolorze ciemnego turkusu z ręcznie formowanymi kwiatami orchidei.

Więcej szczegółów

Brak produktu. Zapytaj o podobny :)

Poleć

Biżuteria artystyczna: wyjątkowy, długi naszyjnik - wisior z kwiatami orchidei w turkusowym kolorze. Ten wyjątkowy długi naszyjnik został ręcznie wykonany z polymer clay, masy polimerowej, która dodatkowo została pokryta miką co pozwoliło uzyskać delikatnie metaliczny efekt.

Kwiaty zostały umieszczone na połyskującym, czarnym sznurku jubilerskim. Przepięknie mieniące się szklane koraliki stanowią doskonałe uzupełnienie całości. Długość naszyjnika od zapięcia do elementu na samym dole wynosi 42 cm.

Ten oryginalny naszyjnik został już sprzedany jednak istnieje możliwość zamówienia podobnego wisiora w dowolnym kolorze, wielkości i długości. Skontaktuj się ze mną w celu ustalenia wszystkich szczegółów.

Zapraszamy również do obejrzenia pozostałych prac w kategorii naszyjniki artystyczne oraz kwiatowa biżuteria "flower power"

Podoba Ci się biżuteria ale chciałabyś dostosować ją do swoich potrzeb? A może masz własny pomysł?  Koniecznie zajrzyj do kategorii biżuteria na zamówienie. Chętnie zrealizujemy indywidualne pomysły i dostosujemy biżuterię do Twoich potrzeb.

30 innych produktów w tej samej kategorii: