Nowoczesne kolczyki, geometryczne, niebieskie.

Nowy produkt

30,00 zł brutto

Nowoczesne kolczyki, długie i wiszące o geometrycznym kształcie w przepięknych odcieniach błękitu, srebra i bieli na czarnym tle.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Poleć

Nowoczesne kolczyki o asymetrycznym kształcie w przepięknych odcieniach błękitu, srebra i bieli na czarnym tle. Biżuteria artystyczna w nowoczesnym wydaniu.

Kolczyki wiszące zostały wykonane ręcznie z polymer clay, czyli masy polimerowej wysokiej jakości. Oryginalny kolorowy wzór powstał dzięki zastosowaniu metody mokune gane, dzięki czemu całość jest niepowtarzalna i wyjątkowa, właściwie nie do powtórzenia.

Kolczyki wraz z biglem mają ok 6,5 cm, ozdobny element ma 4,2 cm. Bigle wykonane są ze stali chirurgicznej, bezpiecznej dla alergików.
Na ostatnim zdjęciu zostały pokazane zostały inne elementy zestawu, które można dokupić do kompletu w osobnej sprzedaży.

Zapraszamy również do obejrzenia pozostałych prac w kategorii kolczyki artystyczne oraz nowoczesna biżuteria.

Podoba Ci się biżuteria ale chciałabyś dostosować ją do swoich potrzeb? A może masz własny pomysł?  Koniecznie zajrzyj do kategorii biżuteria na zamówienie. Chętnie zrealizujemy indywidualne pomysły i dostosujemy biżuterię do Twoich potrzeb.

28 innych produktów w tej samej kategorii: