Naszyjnik z motylami - duży naszyjnik ze sznurka i koralików

Nowy produkt

136,00 zł brutto

-20%

170,00 zł brutto

Wyjątkowa biżuteria artystyczna zaprojektowana specjalnie na wyjątkowe okazje. Ręcznie robiony, unikatowy naszyjnik z motylami w odcieniach oliwkowej zieleni, złota, brązu i pomarańczy.

Więcej szczegółów

Produkt na zamówienie. Zapraszam do kontaktu :)

Poleć

Duży naszyjnik - kolia jest w całości ręcznie robiony i jest naszym zdecydowanym faworytem jeśli chodzi o wyjątkowe, duże naszyjniki.

Główną ozdobą naszyjnika są ręcznie wykonane motyle z wysokiej jakości z masy polimerowej. Pozostała część naszyjnika została wykonana techniką makramy z użyciem przepięknych, szklanych  koralików i kryształków w odcieniach oliwkowej zieleni, złota, brązu i pomarańczy.
Posiada ozdobne miedziane zapięcie, jego długość wraz z zapięciem wynosi 59 cm.
Unikatowy, dostępny tylko w jednym egzemplarzu, w całości zaprojektowany i wykonany w Pracowni Kameleon.

Biżuteria została zapakowana w eleganckie pudełko. Naszyjnik z motylami to idealny pomysł na prezent i wyjątkowe okazje.

Zapraszam również do obejrzenia innych wyjątkowych naszyjników w kategorii naszyjniki artystyczne oraz biżuteria motyle.

Podoba Ci się biżuteria ale chciałabyś dostosować ją do swoich potrzeb? A może masz własny pomysł?  Koniecznie zajrzyj do kategorii biżuteria na zamówienie. Chętnie zrealizujemy indywidualne pomysły i dostosujemy biżuterię do Twoich potrzeb.

30 innych produktów w tej samej kategorii: