Długie kolczyki motyle w odcieniach brązu

Nowy produkt

48,00 zł brutto

-20%

60,00 zł brutto

Wyjątkowa biżuteria artystyczna zaprojektowana specjalnie na wyjątkowe okazje, która idealnie pasuje również codziennych stylizacji. Długie kolczyki motyle w odcieniach brązu to idealna propozycja na lato i wieczór w eleganckim stylu.

Więcej szczegółów

Poleć

Wyjątkowa biżuteria artystyczna zaprojektowana specjalnie na wyjątkowe okazje, która idealnie pasuje również codziennych stylizacji. Długie kolczyki motyle w odcieniach brązu to idealna propozycja na letnie wieczory w eleganckim stylu.

Długie kolczyki motyle zostały wykonane ręcznie techniką makramy. Ich główną ozdobą stanowią ręcznie robione motyle oraz szklane koraliki i kryształki. Umieszczone są na zamykanych biglach angielskich ze stali chirurgicznej.

Kolczyki są bardzo długie - długość całkowita wynosi 11,7 cm.

Zapraszamy również do obejrzenia innych ciekawych propozycji w kategorii kolczyki artystyczne oraz biżuteria motyle  (kolekcja Butterfly)

Podoba Ci się biżuteria ale chciałabyś dostosować ją do swoich potrzeb? A może masz własny pomysł?  Koniecznie zajrzyj do kategorii biżuteria na zamówienie. Chętnie zrealizujemy indywidualne pomysły i dostosujemy biżuterię do Twoich potrzeb.

30 innych produktów w tej samej kategorii: