Kolczyki motyle - długie kolczyki w odcieniach eleganckiej czerni

Nowy produkt

50,00 zł brutto

Wyjątkowa biżuteria artystyczna zaprojektowana specjalnie na wyjątkowe okazje, która idealnie pasuje również codziennych stylizacji. Długie kolczyki motyle w odcieniach czerni, granatu i srebra to idealna propozycja na lato i wieczór w eleganckim stylu.

Więcej szczegółów

Poleć

Wyjątkowa biżuteria artystyczna zaprojektowana specjalnie na wyjątkowe okazje, która idealnie pasuje również codziennych stylizacji. Długie kolczyki motyle w odcieniach czerni, granatu i srebra to idealna propozycja na letnie wieczory w eleganckim stylu.

Długie kolczyki motyle zostały wykonane ręcznie techniką makramy. Ich główną ozdobą stanowią ręcznie robione motyle oraz szklane koraliki i kryształki. Umieszczone są na zamykanych biglach angielskich ze stali chirurgicznej.

Długość kolczyka wraz z biglem wynosi 11 cm, sam ozdobny element wynosi 8,8 cm.

Zapraszamy również do obejrzenia innych ciekawych propozycji w kategorii kolczyki artystyczne oraz biżuteria motyle  (kolekcja Butterfly)

Podoba Ci się biżuteria ale chciałabyś dostosować ją do swoich potrzeb? A może masz własny pomysł?  Koniecznie zajrzyj do kategorii biżuteria na zamówienie. Chętnie zrealizujemy indywidualne pomysły i dostosujemy biżuterię do Twoich potrzeb.

30 innych produktów w tej samej kategorii: